Forum Kibiców Wisły Sandomierz
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Galerie
Rejestracja
Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj
Forum Forum Kibiców Wisły Sandomierz Strona Główna
->
SKS Wisła Sandomierz
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
Jakaś kategoria
----------------
SKS Wisła Sandomierz
Kibice
Hyde Park
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
Cebul_SKS
Wysłany: Pon 0:40, 20 Mar 2006
Temat postu:
Kolejka 16 - 19 kwietnia
Pauzują: Zenit Chmielnik.
Ponidzie Nida Pińczów - Piast Chęciny
Granat Skarżysko-Kamienna - Alit Ożarów
Łysica Bodzentyn - Naprzód Jędrzejów
Orlęta Kielce - GKS Sitkówka-Nowiny
Czarni Połaniec - Korona II Kielce
Piaskowianka Piaski - Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce - Orlicz Suchedniów
Kolejka 17 - 17 maja
Pauzują: Ponidzie Nida Pińczów.
Zenit Chmielnik - Spartakus Daleszyce 17 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów - Piaskowianka Piaski 17 maja, 17:00
Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec 17 maja, 17:00
Korona II Kielce - Orlęta Kielce 17 maja, 17:00
GKS Sitkówka-Nowiny - Łysica Bodzentyn 17 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów - Granat Skarżysko-Kamienna 17 maja, 17:00
Alit Ożarów - Piast Chęciny 17 maja, 17:00
Kolejka 18 - 1-2 kwietnia
Pauzują: Spartakus Daleszyce.
Ponidzie Nida Pińczów - Alit Ożarów
Piast Chęciny - Naprzód Jędrzejów
Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Sitkówka-Nowiny
Łysica Bodzentyn - Korona II Kielce
Orlęta Kielce - Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec - Orlicz Suchedniów
Piaskowianka Piaski - Zenit Chmielnik
Kolejka 19 - 8-9 kwietnia
Pauzują: Piaskowianka Piaski.
Spartakus Daleszyce - Ponidzie Nida Pińczów
Zenit Chmielnik - Czarni Połaniec
Orlicz Suchedniów - Orlęta Kielce
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn
Korona II Kielce - Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Sitkówka-Nowiny - Piast Chęciny
Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów
Kolejka 20 - 15 kwietnia
Pauzują: Czarni Połaniec.
Ponidzie Nida Pińczów - Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów - GKS Sitkówka-Nowiny
Piast Chęciny - Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna - Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn - Orlicz Suchedniów
Orlęta Kielce - Zenit Chmielnik
Piaskowianka Piaski - Spartakus Daleszyce
Kolejka 21 - 22-23 kwietnia
Pauzują: Orlęta Kielce.
Piaskowianka Piaski - Ponidzie Nida Pińczów
Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec
Zenit Chmielnik - Łysica Bodzentyn
Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko-Kamienna
Wisła Sandomierz - Piast Chęciny
Korona II Kielce - Alit Ożarów
GKS Sitkówka-Nowiny - Naprzód Jędrzejów
Kolejka 22 - 29-30 kwietnia
Pauzują: Łysica Bodzentyn.
Ponidzie Nida Pińczów - GKS Sitkówka-Nowiny
Naprzód Jędrzejów - Korona II Kielce
Alit Ożarów - Wisła Sandomierz
Piast Chęciny - Orlicz Suchedniów
Granat Skarżysko-Kamienna - Zenit Chmielnik
Orlęta Kielce - Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec - Piaskowianka Piaski
Kolejka 23 - 3 maja
Pauzują: Granat Skarżysko-Kamienna.
Czarni Połaniec - Ponidzie Nida Pińczów
Piaskowianka Piaski - Orlęta Kielce
Spartakus Daleszyce - Łysica Bodzentyn
Zenit Chmielnik - Piast Chęciny
Orlicz Suchedniów - Alit Ożarów
Wisła Sandomierz - Naprzód Jędrzejów
Korona II Kielce - GKS Sitkówka-Nowiny
Kolejka 24 - 6-7 maja
Pauzują: Piast Chęciny.
Ponidzie Nida Pińczów - Korona II Kielce
GKS Sitkówka-Nowiny - Wisła Sandomierz
Naprzód Jędrzejów - Orlicz Suchedniów
Alit Ożarów - Zenit Chmielnik
Granat Skarżysko-Kamienna - Spartakus Daleszyce
Łysica Bodzentyn - Piaskowianka Piaski
Orlęta Kielce - Czarni Połaniec
Kolejka 25 - 13-14 maja
Pauzują: Alit Ożarów.
Orlęta Kielce - Ponidzie Nida Pińczów
Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn
Piaskowianka Piaski - Granat Skarżysko-Kamienna
Spartakus Daleszyce - Piast Chęciny
Zenit Chmielnik - Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów - GKS Sitkówka-Nowiny
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce
Kolejka 26 - 20-21 maja
Pauzują: Naprzód Jędrzejów.
Ponidzie Nida Pińczów - Wisła Sandomierz
Korona II Kielce - Orlicz Suchedniów
GKS Sitkówka-Nowiny - Zenit Chmielnik
Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce
Piast Chęciny - Piaskowianka Piaski
Granat Skarżysko-Kamienna - Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn - Orlęta Kielce
Kolejka 27 - 27-28 maja
Pauzują: GKS Sitkówka-Nowiny.
Łysica Bodzentyn - Ponidzie Nida Pińczów
Orlęta Kielce - Granat Skarżysko-Kamienna
Czarni Połaniec - Piast Chęciny
Piaskowianka Piaski - Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce - Naprzód Jędrzejów
Zenit Chmielnik - Korona II Kielce
Orlicz Suchedniów - Wisła Sandomierz
Kolejka 28 - 3-4 czerwca
Pauzują: Korona II Kielce.
Ponidzie Nida Pińczów - Orlicz Suchedniów
Wisła Sandomierz - Zenit Chmielnik
GKS Sitkówka-Nowiny - Spartakus Daleszyce
Naprzód Jędrzejów - Piaskowianka Piaski
Alit Ożarów - Czarni Połaniec
Piast Chęciny - Orlęta Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna - Łysica Bodzentyn
Kolejka 29 - 11 czerwca
Pauzują: Wisła Sandomierz.
Granat Skarżysko-Kamienna - Ponidzie Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn - Piast Chęciny
Orlęta Kielce - Alit Ożarów
Czarni Połaniec - Naprzód Jędrzejów
Piaskowianka Piaski - GKS Sitkówka-Nowiny
Spartakus Daleszyce - Korona II Kielce
Zenit Chmielnik - Orlicz Suchedniów
Kolejka 30 - 18 czerwca
Pauzują: Orlicz Suchedniów.
Ponidzie Nida Pińczów - Zenit Chmielnik
Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce
Korona II Kielce - Piaskowianka Piaski
GKS Sitkówka-Nowiny - Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów - Orlęta Kielce
Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn
Piast Chęciny - Granat Skarżysko-Kamienna
sztroki
Wysłany: Nie 16:46, 12 Mar 2006
Temat postu: terminarz
No niech ktoś wklei terminarz meczy niemówcie że nie macie
Cebul_SKS
Wysłany: Pon 16:04, 20 Lut 2006
Temat postu: Terminarz
Jeżeli ktoś ma to niech wklei
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin